Cos 0
Produs adaugat cu succes la cosul tau
Cantitate
Total
Sunt0articole în coșul tău. Ai un produs in cos.
Total produse:
Total livrare  Urmeaza a se stabili
Total
Continua cumparaturie Finalizeaza comanda

POE switch 16 porturi gigabit 300w PSU mici locuințe salva de marfă cu 2 SPF fibre și 2 giga uplink

699.48lei
  • VLAN: Da
  • Numărul de interfețe: 20
  • Pachet: Da
  • Rata De Transmisie: 10/100/1000Mbps
  • Nume De Brand: POEPLUS
  • Modul De Comunicare: Full-Duplex & Half-Duplex
  • Origine: NC(de Origine)
  • Certificare: CE
  • Numărul De Model: TS1600G-2TS
  • Capacitate De Comutare: 56g
  • Tip Comutator: Ethernet

Nou

- +

16 Ports managed switch POE cu 2GE/SFP porturi uplink

La TS1600G-2TS este un 10/100/1000Mbps managed switch POE, care oferă 16 de DATE+porturi POE și 2*SFP 1000M+2*10/100/1000M TX porturi uplink.Printre ei, port 1 -16 urmează 802.3 af/la standard si suporta o putere maximă de ieșire de 30w.POE porturi de switch-ul poate detecta automat și alimentarea cu energie a dispozitivelor PD conformitate cu 802.3 af/la standard.În caz contrar, nu există nici o putere de ieșire de alimentare.În plus, switch-ul suporta auto-negociere de control al traficului funcții și este compatibil cu dispozitive terminale de 10Mbps, 100Mbps,1000Mbps.

specificatii: (Nota de mai jos specificatiile pentru gestionate doar versiunea)

Model

TS1600G-2TS

Port fix

16*10/100/1000Base-TX PoE

2*10/100/1000Base-TX Uplink port RJ45 (de Date)

2*100/SFP 1000M

Portul consola

1*portul consola

Tasta Reset

1

Protocol De Rețea

IEEE 802.3 x

IEEE 802.3、IEEE 802.3 u、IEEE 802.3 ab、IEEE 802.3 z

IEEE 802.3 ad

IEEE 802.3 q、IEEE

802.3 q/p

IEEE 802.1 w、IEEE 802.1 d, IEEE 802.1 S

IEEE 802.3 z 1000BASE-X

IEEE 802.3 af/at

STP(Spanning Tree Protocol)

RSTP/MSTP( Rapid Spanning Tree Protocol)

EPPS inel de protocol de rețea

PAE inel de protocol de rețea

Port Caietul De Sarcini

10/100/1000BaseT(X)Auto

Modul De Transmisie

Store-and-Forward(full wirespeed)

Lățime de bandă

56/128Gbps

Transmiterea De Pachete

40.32 Mpps

Adresa MAC

8K

Tampon

4.1 M

Distanta De Transmisie

10BASE-T de: Cat3,4,5 UTP(≤250 de metri)

100BASE-TX:Cat5 sau

mai târziu UTP(≤100 de metri)

1000BASE-TX:Cat6 sau

mai târziu UTP(≤1000 de metri)

1000BASE-SX:62.5 µm/50µm FPM(2m~550m)

1000BASE-LX:62.5 µm/50µm MM(2m~550m) sau 10µm SMF(2m~5000m)

FLASH

16M

RAM

128M

Watt

≤300W

Indicator LED

PUTERE:LED-uri de Putere

Port:(Portocaliu=PoE LED+ Verde=Link-ul de LED-uri)

19 20: (SFP LED)

Putere

Built-in de alimentare AC 100~240V 50/60HZ

De Operare Temperatura/Umiditate

-20~+55°C;5%~90% RH Non coagulare

Depozitare Temperatura/Umiditate

-40~+75°C;5%~95% RH Non coagulare

Dimensiune produs/dimensiune Ambalare(L*W*H)

295mm*195mm*45mm

410mm*275mm*95mm

N. W/G. W(kg)

1.7 kg/2,4 kg

Instalare

Rack-mount(optional masina cuier piese de schimb)

Protecție la trăsnet de nivelul

3KV 8/20us;

IP30

Certificat

Marcajul CE, comerciale;CE/LVD

EN60950;FCC Partea 15 Clasa B;RoHS;

Garanție

Întregul dispozitiv pentru 1 an(Accesoriile nu sunt incluse)

Software-Ul Parametru

Protocolul Standard

IEEE 802.3 x

IEEE 802.3、IEEE 802.3 u、IEEE 802.3 ab、IEEE 802.3 z

IEEE 802.3 ad

IEEE 802.3 q、IEEE 802.3 q/p

IEEE 802.1 w、IEEE 802.1 d, IEEE 802.1 S, de IEEE 802.1 X

Adresa MAC

Suport 16K adrese MAC;adresa MAC de învățare și de îmbătrânire

VLAN

Port-based Vlan-uri

Până la 4096 VLAN

suport VLAN Voce,puteți configura QoS pentru datele de voce

802.1 Q VLAN

Spanning Tree

STP(Spanning tree protocol)

RSTP(Rapid spanning tree protocol)

MSTP(Rapid spanning tree protocol)

EPPS(Inel de protocol de rețea)

PAE(Inel de protocol de rețea)

802.1 x argumentare acord

Link-Ul De Agregare

Max 8 grupuri de agregare PORTBAGAJ , fiecare suportă 8 porturi

Port Mirror

Multe-la-un port mirroring

Bucla De Paza

Bucla de funcția de protecție, detectarea în timp real, rapid deșteptător, exacte

poziționare inteligent de blocare, recuperare automată

Port Izolare

Suport downlink porturi izolate unele de altele și de a comunica cu

port uplink

Portul De Control Al Fluxului

Jumatate de duplex bazat înapoi de control al presiunii

Full duplex pe baza de PAUZĂ cadru

Rata De Linie

Suport downlink porturi izolate unele de altele și de a comunica cu

în amonte de port

IGMP Snooping

IGMPv1/2/3 și MLDv1/2

GMRP Protocol de Înregistrare

Multicast de gestiune a adreselor de multicast VLAN, multicast routing

porturi, static adresele multicast

DHCP

DHCP Snooping

Furtuna Suprimarea

Unknown unicast, multicast, necunoscut multicast, furtuna suprimarea

broadcast de tip

Furtuna suprimarea funcție de lățimea de bandă de tuning și furtuna de filtrare

De securitate

Utilizator port+Adresa de IP+MAC Adresa

ACL bazat pe IP și MAC

Proprietățile de securitate din port bazat pe adresa MAC cantități

QOS

802.1 p port coada de prioritate algoritm

Cos/Tos,QOS semn

WRR (Weighted Round Robin),Ponderat prioritate rotație algoritm

WRR、SP、WFQ,3 prioritate de planificare modele

Cablu Secvență

Auto-MDIX; identificare automată de drept-prin cabluri și crossover

cabluri

Modul De Negociere

Port acceptă automat de negociere ( auto-negociere rata de transmisie

și modul duplex)

Sistemul De Întreținere

Pachet de Upgrade incarca

Sistem jurnal vizualizare

WEB restore factory configurare

De Gestionare A Rețelei

WEB NMS

CLI management bazat pe Telnet, TFTIP, Consola

SNMP V1/V2/V3

RMON V1/V2

RMON Management

Etichete: comutator 16 gigabit ubnt, dell switch gigabit, primer spf, 8 poe bord, switch gigabit, 1 pol 4 poziția comutatorului rotativ, comutator de rețea, 12v poe splitter, switch poe, alb comutator ethernet

Produse similare